Image.jpeg

DELI MUÇOLLARI
CRUISE BLOG

Konsulentja juaj e kroçierës

Mirësevjen tek Deli Mucollari Cruise Blog, blogu i parë personal në Shqipëri për udhëtimet me kroçiera, me përmbajtje origjinale dhe shumë pasion. Eksploro galerinë e fotove, videove dhe recensionet e mia dhe ndoshta kroçierat do të bëhen hobi yt i rradhës!

Bon Voyage!

 
Search

WHY MSC GRANDIOSA IS THE SHIP OF THE YEAR

The MSC Grandiosa is the proudest ship I know. Last November, as a stunning show was being prepared by MSC Cruises to welcome this new...

PËRSE MSC GRANDIOSA ËSHTË ANIJA E VITIT!

MSC Grandiosa është anija më krenare që njoh. Gjatë nëntorit të kaluar, teksa një spektakël gjigand po përgatitej nga stafi i MSC Cruises...

25 zakone shqiptare që habisin të huajt

Një shqiptar mund të lërë pas vendin e tij, por asnjëherë zakonet e gdhendura fort në sjelljen e përditshme dhe kjo është krejt në...

Butrinti, një udhëtim në kohë

Sa ndjesi e çuditshme mund të jetë të udhëtosh në kohë, madje më shumë se 2000 vite më parë dhe të kuptosh se sa e gjallë është historia...

 
 
 

Upcoming Events

 • Kroçiera e Karaibeve me MSC SEASIDE
  26 sht 2020, 7:00 e pasdites – 01 nën 2020, 10:40 e pasdites
  Miami, Miami, FL, USA
  Asnjëherë mos rri gjatë pa parë një perëndim dielli mbi det! Sidomos në detin e Karaibeve! 🌅
  Share
 • Kroçiera e fjordeve
  Sht, 23 maj
  Norway
  23 maj 2020, 7:00 e pasdites – 27 qer 2020, 11:00 e pasdites
  Norway, Norway
  ⛵️Fjordet Norvegjeze me kroçierë! ⛵️MSC POESIA - Nisja nga Copenhagen, Danimarkë ⛵️Nga 799 eur/personi
  Share
 • ALL INCLUSIVE - EGJIPT- ISZRAEL- QIPRO
  28 shk 2020, 7:00 e pasdites – 04 mar 2020, 11:00 e pasdites
  Athens, Athens, Greece
  5 ditë në një lundrim unik në Mesdhe në brigjet e Greqisë, Egjiptit, Izraelit dhe Qipros
  Share
 • Shën Valentin me Costa Smeralda
  Sht, 08 shk
  Costa SMERALDA
  08 shk 2020, 7:00 e pasdites – 15 shk 2020, 11:00 e pasdites
  Costa SMERALDA, 07021 Porto Cervo, Province of Olbia-Tempio, Italy
  Përpara se të propozosh dikë për martesë, ftoje në një lundrim me kroçierë që të kuptosh nëse do vazhdosh ta duash edhe pas 168 orësh non stop së bashku.. 😜
  Share
 • Kroçera e Krishtlindjes MSC MAGNIFICA 399 Eur
  21 dhj 2019, 12:00 e paradites – 25 dhj 2019, 8:00 e paradites
  Port of Genoa, 16149 Genoa, Metropolitan City of Genoa, Italy
  4 ditë festë Krishtlindjesh në bord të MSC MAGNIFICA!! Çmimi: 399 euro personi 📆Datat: 21-25 dhjetor 2019 ⛴Anija: MSC MAGNIFICA 🌍Itinerari: 🎄Genova, Italy 🎄Marseille, France 🎄Barcelona, Spain 🎄Lundrim 🎄Rome, Italy
  Share
 • Krishtlindje me COSTA SMERALDA
  19 dhj 2019, 11:30 e paradites – 26 dhj 2019, 3:30 e pasdites
  Savona, 17100 Savona, Province of Savona, Italy
  7 netë festë përreth Mesdheut
  Share
 • Kroçiera me Costa Fortuna 399 EUR
  03 dhj 2019, 7:00 e pasdites – 10 dhj 2019, 11:00 e pasdites
  Singapore, Singapore
  ⛴KROÇERA E LINDJES SË LARGËT! ⛴ZBULO AZINË!
  Share
 • Kroçiera e Tajlandës me Costa Fortuna -399 EUR
  03 dhj 2019, 7:00 e pasdites – 10 dhj 2019, 11:00 e pasdites
  Singapore, Singapore
  ⛴KROÇERA E LINDJES SË LARGËT! ⛴ZBULO AZINË!
  Share
 • Kroçiera e Emirateve me Costa Diadema - 399 EUR
  29 nën 2019, 7:00 e pasdites – 06 dhj 2019, 11:00 e pasdites
  Dubai, Dubai - United Arab Emirates
  ❗️SUPEROFERTA E RRADHËS❗️ ❗️Kroçera me nisje nga Abu Dhabi - Vetëm €399/p
  Share
 • Kroçiera me MSC Divina 299 EUR
  05 nën 2019, 7:00 e pasdites – 10 nën 2019, 11:00 e pasdites
  Genoa, Genoa, Metropolitan City of Genoa, Italy
  Mini kroçera e vjeshtës nga Italia në Portugali!😉 Eja edhe ti në udhëtimin e rradhës me MSC DIVINA!
  Share
 • Kroçiera e Korfuzit me MSC POESIA
  03 nën 2019, 5:00 e pasdites – 14 nën 2019, 9:00 e pasdites
  MSC Poesia, di 70123, Str. Porto Nuovo, 70122 Bari BA, Italy
  11 netë lundrim në Mesdhe
  Share
 • Kroçiera e Maltës me MSC POESIA
  Die, 03 nën
  Port of Genoa
  03 nën 2019, 10:00 e paradites – 14 nën 2019, 2:00 e pasdites
  Port of Genoa, 16149 Genoa, Metropolitan City of Genoa, Italy
  Kroçera e plotë e Mesdheut !! Kryeqendrat turistike brenda një udhëtimi: Barcelona- Athina- Malta- Roma !
  Share
 • Kroçiera e Costa Fortuna - 399 EUR
  01 nën 2019, 7:00 e pasdites – 08 nën 2019, 11:00 e pasdites
  Rome, Rome, Metropolitan City of Rome, Italy
  Në vjeshtë gjithçka kushton më pak!😉 Eja edhe ti në udhëtimin e rradhës me Costa Fortuna!
  Share
 • Kroçiera me COSTA FORTUNA 399 EUR
  01 nën 2019, 7:00 e pasdites – 08 nën 2019, 11:00 e pasdites
  Savona, 17100 Savona, Province of Savona, Italy
  Zbulo Valencian, thesarin e një qyteti pak të njohur për shqiptarët
  Share
 • Kroçiera e ishujve spanjollë me MSC ORCHESTRA 499 EUR
  19 tet 2019, 7:00 e pasdites – 26 tet 2019, 11:00 e pasdites
  Genoa, Genoa, Metropolitan City of Genoa, Italy
  Palma dhe Ibiza në udhëtimin e vjeshtës!
  Share
 
 

KONTAKT

Faleminderit për interesin ndaj Deli Muçollari Cruise Blog dhe kohën që shpenzove në këtë blog. Nëse dëshiron më shumë informacion për një anije apo udhëtim specifik, më kontakto lirisht dhe do të përgjigjem sa më shpejt.

 • facebook
 • twitter
 • pinterest
 • instagram

Thanks for submitting!